• 01
  • 02
  • 03

خبر فوری

سی دی آموزشی کولر اسپلیت با همکاری اتحادیه صنایع برودتی، سازمان فنی و حرفه ای تهران و شرکت انعکاس تصویر در محل اتحادیه موجود و ارائه میگردد

دانلود قسمت هایی از این کلیپ آموزشی
درباره اتحادیه
00-4.png
100-2.png
درباره اتحادیه
100-4.png
100-1.png
21.jpg
20.jpg


برنامه آموزشی آموزشگاه اتحادیه

مدرس : مهندس بصره ای

جهت کسب اطلاعات لازم و نحوه ثبت نام کلیک کنید


f.jpg
e.jpg
303030.gif
f.jpg
303030.gif
e.jpg

 

 

با توجه به گزارشات و شکایات متعدد ، تعدادی از اشخاص با سوء استفاده از خلاء موجود ، اقدام به تبلیغات کذب در فضاهای مجازی خصوصاً وب سایت ها و پیک برتر به عنوان نمایندگی می نمایند توضیح اینکه این گونه اشخاص در بسیاری از موارد حتی فاقد پروانه کسب بوده و صلاحیت فنی و اخلاقی آنها مورد تایید اتحادیه صنایع برودتی نیز نمی باشد.خواهشمند است به منظور جلوگیری از سوء استفاده و ضررهای احتمالی صلاحیت واحدهای صنفی از اتحادیه استعلام گردد
خیابان سعدی شمالی ، خیابان شهید برادران قائدی ، نرسیده به چهارراه نورمحمدی ، طبقه اول ، پلاک 212    تلفن  :  77619065
 
 
  نمایندگی رسمی سامسونگ
 
سام سرویس
 
۸۲۵۵
 

نمایندگی رسمی ال جی
 
گلدیران 
 
۸۴۷۳۳

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی با انتقاد از اقدام سازمان تامین اجتماعی که به منظور اعلام وصول مطالبات اقدام به مسدودسازی برخی حساب های بانکی شهرداری تهران کرده است، گفت: این چنین رفتارهای تند و چکشی در مقابل یک نهاد خدماتی و مردمی به هیچ عنوان پذیرفته نیست زیرا بر روند خدمات رسانی به مردم تاثیر منفی می گذارد.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا، عبدالرضا هاشم زائی با بیان اینکه از بعد قانونی سازمان تامین اجتماعی این اختیار را دارد که در ارتباط با وصول مطالبات و معوقاتش از یک سازمان یا شرکت از چنین رفتارهای تندی استفاده کند اما این رفتارهای تند در مقابل یک نهاد خدماتی پذیرفتنی نیست، تصریح کرد: با بسته شدن حساب های بانکی که مشکلی حل نمی شود بلکه بر شدت و دامنه مشکلات افزوده می شود.

هاشم زائی خاطر نشان کرد: این امکان و فضا برای شهرداری تهران وجود دارد که گزارش این رفتار قهرآمیز سازمان تامین اجتماعی را به کمیسیون شوراها بدهد تا بررسی های لازم انجام شود و اعضای کمیسیون در این زمینه حکمیت کنند. زیرا به شخصه معتقدم با وجود آنکه سازمان تامین اجتماعی برای وصول مطالباتش امکانات حقوقی و قضایی دارد، اما اقدام اخیرش در قبال شهرداری تهران به صلاح کشور نیست.

نماینده مردم تهران در مجلس دهم با تاکید بر اینکه مسئولان مالی سازمان تامین اجتماعی باید با تعامل و جلسات مشترک با مسئولان حوزه مالی و اداری شهرداری تهران این مشکلات و اختلافات مالی را برطرف کنند، افزود: ممکن است سازمان تامین اجتماعی بتواند با یک شرکت که 50 نیرو دارد این چنین برخورد کند، اما مگر می شود به دلیل اختلافات حقوقی و مالی یک شهر را فلج کرد؟

وی ادامه داد: این شکل برخوردهای چکشی مخالف منافع یک شهر و ساکنانش است. نمی توان حساب های مالی نهادی را بست که هر لحظه در حال ارائه خدمات به شهروندان است زیرا اگر دچار سلسله مشکلات حقوقی و مالی از این دست شود، بی شک در روند خدمت رسانی به مردم مشکل پیش می آید. درست است که شهرداری تهران نیز باید بدهی هایش را در یک مدت زمان منطقی پرداخت کند، اما اینگونه مشکلات باید با یک تعامل حقوقی بین طرفین برطرف شود و لزومی به رفتارهای قهری و برخوردهای قانونی تند نیست.

مجید فراهانی رئیس کمیته بودجه و نظارت شورای شهر تهران روز یکشنبه اعلام کرد به دلیل شکایت‌هایی که سازمان تامین اجتماعی از شهرداری تهران داشته است بعضی از حساب‌های شهرداری مسدود شده است.

تماس با ما

خیابان سعدی شمالی ، خیابان شهید برادران قائدی ، نرسیده به چهارراه نورمحمدی ، طبقه اول ، پلاک 212
تلفن:
تلفن 77619065