• 01
  • 02
  • 03

خبر فوری

سی دی آموزشی کولر اسپلیت با همکاری اتحادیه صنایع برودتی، سازمان فنی و حرفه ای تهران و شرکت انعکاس تصویر در محل اتحادیه موجود و ارائه میگردد

دانلود قسمت هایی از این کلیپ آموزشی
درباره اتحادیه
00-4.png
100-2.png
درباره اتحادیه
100-4.png
100-1.png
21.jpg
20.jpg


برنامه آموزشی آموزشگاه اتحادیه

مدرس : مهندس بصره ای

جهت کسب اطلاعات لازم و نحوه ثبت نام کلیک کنید


f.jpg
e.jpg
303030.gif
f.jpg
303030.gif
e.jpg

 

 

با توجه به گزارشات و شکایات متعدد ، تعدادی از اشخاص با سوء استفاده از خلاء موجود ، اقدام به تبلیغات کذب در فضاهای مجازی خصوصاً وب سایت ها و پیک برتر به عنوان نمایندگی می نمایند توضیح اینکه این گونه اشخاص در بسیاری از موارد حتی فاقد پروانه کسب بوده و صلاحیت فنی و اخلاقی آنها مورد تایید اتحادیه صنایع برودتی نیز نمی باشد.خواهشمند است به منظور جلوگیری از سوء استفاده و ضررهای احتمالی صلاحیت واحدهای صنفی از اتحادیه استعلام گردد
خیابان سعدی شمالی ، خیابان شهید برادران قائدی ، نرسیده به چهارراه نورمحمدی ، طبقه اول ، پلاک 212    تلفن  :  77619065
 
 
  نمایندگی رسمی سامسونگ
 
سام سرویس
 
۸۲۵۵
 

نمایندگی رسمی ال جی
 
گلدیران 
 
۸۴۷۳۳

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

درباره این موضوع پیامک های بسیاری به ما رسید با این مضامین که « از طرف ما مستمری بگیران تامین اجتماعی به آقای نوربخش و معاون ایشان آقای رحیم اردلان بگویید این قدر وعده های نادرست به ما ندهند، قرار بود مابه التفاوت فروردین و اردیبهشت را در دهه اول مرداد به ما بدهند اما فقط اردیبهشت را دادند و فروردین بلاتکلیف ماند.

آقای نوربخش واقعا گل کاشتی!»، « تامین اجتماعی آخر تیر اعلام کرد، تفاوت حقوق مستمری بگیران را از اول تا دهم مرداد پرداخت می کند. حتی هشتم مرداد روزنامه خراسان مجدد از پرداخت مابه التفاوت حقوق تا دهم مرداد خبر داد ولی هنوز واریز نشده است چرا؟» خواننده دیگری هم نوشت:« مسئولان تامین اجتماعی چرا وقتی چیزی را نمی دانند اعلام می کنند ، وقتی قرار نیست تفاوت حقوق ها پرداخت شود چرا می گویند! شاید آن ها فکرش را هم نمی کنند که ما بازنشسته ها روی این حقوق ناچیز حساب باز می کنیم.»

به منظور پیگیری مطالبات این خوانندگان برای پرداخت مابه التفاوت حقوق بازنشستگان، باز هم به سراغ معاون اداری و مالی سازمان تامین اجتماعی رفتیم که از جمله مسئولان همیشه پاسخ گو و خوش روی این مجموعه است . رحیم اردلان ضمن تایید پرداخت نشدن مابه التفاوت یک ماه حقوق بازنشستگان گفت: تفاوت حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی از خرداد به طور کامل پرداخت شده است و بازنشستگان در تیرماه هم تمام حقوق خود را دریافت کرده اند.

در مرداد نیز حقوق مستمری بگیران به طور کامل پرداخت خواهد شد که این روند از بیستم مرداد شروع می شود. وی ادامه داد: اما به دلیل کافی نبودن منابع، یک ماه از مابه التفاوت حقوق بازنشستگان باقی مانده است که این رقم هم به محض آن که پول به دست ما برسد در شهریور پرداخت می شود. وی تاکید کرد: طی امسال دو ماه مابه التفاوت حقوق باقی مانده بود که یک ماه آن پرداخت شد و مابه التفاوت ماه دیگر هم در شهریور پرداخت خواهد شد.

معاون اداری مالی سازمان تامین اجتماعی خاطرنشان کرد: ما هرچه زودتر منابع مان را وصول کنیم، بدهی مستمری بگیران را زودتر پرداخت می کنیم و امیدواریم که قبل از پایان شهریور این رقم برای مخاطبان ما واریز شود. اردلان تاکید کرد: تامین اجتماعی با مشکلات مالی زیادی روبه رو است و متاسفانه کارخانه ها با مشکلات زیادی مواجه هستند و همین موضوع پرداخت مطالبات ما را با مشکل روبه رو کرده است اما این اطمینان را به بازنشستگان می دهیم که همکاران ما با جان ودل کار می کنند تا وصولی ها دریافت شود و بتوانیم به موقع مستمری ها را پرداخت کنیم به ویژه آن که همه باید دست به دست هم بدهیم تا از این شرایط بد گذر کنیم.

تماس با ما

خیابان سعدی شمالی ، خیابان شهید برادران قائدی ، نرسیده به چهارراه نورمحمدی ، طبقه اول ، پلاک 212
تلفن:
تلفن 77619065