• 01
  • 02
  • 03

خبر فوری

سی دی آموزشی کولر اسپلیت با همکاری اتحادیه صنایع برودتی، سازمان فنی و حرفه ای تهران و شرکت انعکاس تصویر در محل اتحادیه موجود و ارائه میگردد

دانلود قسمت هایی از این کلیپ آموزشی
درباره اتحادیه
00-4.png
100-2.png
درباره اتحادیه
100-4.png
100-1.png
21.jpg
20.jpg


برنامه آموزشی آموزشگاه اتحادیه

مدرس : مهندس بصره ای

جهت کسب اطلاعات لازم و نحوه ثبت نام کلیک کنید


f.jpg
e.jpg
303030.gif
f.jpg
303030.gif
e.jpg

 

 

با توجه به گزارشات و شکایات متعدد ، تعدادی از اشخاص با سوء استفاده از خلاء موجود ، اقدام به تبلیغات کذب در فضاهای مجازی خصوصاً وب سایت ها و پیک برتر به عنوان نمایندگی می نمایند توضیح اینکه این گونه اشخاص در بسیاری از موارد حتی فاقد پروانه کسب بوده و صلاحیت فنی و اخلاقی آنها مورد تایید اتحادیه صنایع برودتی نیز نمی باشد.خواهشمند است به منظور جلوگیری از سوء استفاده و ضررهای احتمالی صلاحیت واحدهای صنفی از اتحادیه استعلام گردد
خیابان سعدی شمالی ، خیابان شهید برادران قائدی ، نرسیده به چهارراه نورمحمدی ، طبقه اول ، پلاک 212    تلفن  :  77619065
 
 
  نمایندگی رسمی سامسونگ
 
سام سرویس
 
۸۲۵۵
 

نمایندگی رسمی ال جی
 
گلدیران 
 
۸۴۷۳۳

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

استاندار همدان با اشاره به حذف تصویر حکیم بوعلی سینا از روی جلد دفترچه تامین اجتماعی، گفت: درحالی که همسایگان ما به دنبال تکریم بوعلی هستند ما در اقدامی اشتباه تصویر این دانشمند را از روی جلد دفترچه های درمانی حذف می کنیم.

به گزارش خبرگزاری برنا، محمدناصر نیکبخت روز شنبه در آیین ادای احترام به مقام شامخ بوعلی سینا اظهار داشت: با پیگیری های بسیار برای جبران این نقیصه، بار دیگر تصویر حکیم بوعلی سینا در دفترچه های درمانی درج شد.

وی گفت: سالروز ولادت حکیم هزاره ها و تقارن با روز همدان و روز پزشک برای همدان و ایرانیان شاد باش است.

استاندار همدان اضافه کرد: این نابغه مشرق زمین، افتخار جهانیان است؛ نابغه ای که ایران و همدان را برای تحقیق، پژوهش و علم آموزی انتخاب کرد.

وی با بیان اینکه بوعلی همدان را به خوبی برگزیده و ما یاید قدردان این انتخاب باشیم، گفت: تصویر بوعلی بر روی دفترچه های درمانی باشد یا نباشد در دل مردمان جای دارد.

نیکبخت با اشاره به آعاز هفته دولت گفت: دولت و به ویژه رییس جمهوری شرایط و ناملایمات سختی را تحمل می کند و باید با افزایی و همدلی به دشمنان اجازه دخالت و توطئه ندهیم.

وی با بیان اینکه از روز پنجم شهرویور شاهد آغاز برنامه های رویداد فراملی همدان 2018 پایتخت گردشگری آسیا می شویم، گفت: همدان به پشتوانه آثار تارخی بی نظیر و علمای بزرگی که پرورش داده است، شایستگی برگزیده شدن به عنوان پایتخت گردشگری را دارد.

استاندار همدان یادآور شد: برای میزبانی شایسته این رویداد زیباسازی و آماده سازی تمام زیرساخت های استان شامل هتل ها، راه آهن، فرودگاه و آزادراه ها انجام شده است‌.

وی با گلایه از سازمان تامین اجتماعی برای انجام ندادن تعهد خود برای ساخت یک هتل در همدان، گفت: تاخیر و تعلل در اجرای این طرح جای سوال دارد و نماینگان مجلس این موضوع را پیگیری کنند.

وی یادآور شد: عملیات ساخت این هتل همزمان با 13 هتل دیگر آغاز شد و 6 هتل به بهره براری رسید مابقی در دست اجرا هستند اما از طرح تعهد شده تامین اجتماعی خبری نیست.

 

تماس با ما

خیابان سعدی شمالی ، خیابان شهید برادران قائدی ، نرسیده به چهارراه نورمحمدی ، طبقه اول ، پلاک 212
تلفن:
تلفن 77619065