اول آبان؛ آغاز طرح اتوماسیون اتاق با مراکز بهداشتی

اول آبان؛ آغاز طرح اتوماسیون اتاق با...

از اول آبان ماه طرح اتوماسیون اتاق اصناف تهران در راستای انجام مکاتبات، استعلامات و...

تکالیف مهم قانونی شرکت های خصوصی پس از تاسیس

تکالیف مهم قانونی شرکت های خصوصی پس ...

- دریافت دفترچه ثبت نام اشخاص حقوقی و تکمیل آن با مستندات مندرج در دفترچه و تشکیل پ...

شرایط واردکننده جهت عدم شمول پرداخت علی الحساب مالیات

شرایط واردکننده جهت عدم شمول پرداخت ...

مودی خوش حساب موضوع بند ( ۴ ) نامه شماره ۳۹۵۹۳/ و مورخ ۱۷/ ۵/ ۹۵ وزیر امور اقتصادی ...

محرمانه بودن اطلاعات مودی به چه ميزان رعايت می‌شود؟

محرمانه بودن اطلاعات مودی به چه ميزا...

ماده ۲۳۲ قانون مالیاتهای مستقیم - اداره امور مالياتی و ساير مراجع مالياتی بايد اطلا...

درباره این موضوع پیامک های بسیاری به ما رسید با این مضامین که « از طرف ما مستمری بگیران تامین اجتماعی به آقای نوربخش و معاون ایشان آقای رحیم اردلان بگویید این قدر وعده های نادرست به ما ندهند، قرار بود مابه التفاوت فروردین و اردیبهشت را در دهه اول مرداد به ما بدهند اما فقط اردیبهشت را دادند و فروردین بلاتکلیف ماند.

آقای نوربخش واقعا گل کاشتی!»، « تامین اجتماعی آخر تیر اعلام کرد، تفاوت حقوق مستمری بگیران را از اول تا دهم مرداد پرداخت می کند. حتی هشتم مرداد روزنامه خراسان مجدد از پرداخت مابه التفاوت حقوق تا دهم مرداد خبر داد ولی هنوز واریز نشده است چرا؟» خواننده دیگری هم نوشت:« مسئولان تامین اجتماعی چرا وقتی چیزی را نمی دانند اعلام می کنند ، وقتی قرار نیست تفاوت حقوق ها پرداخت شود چرا می گویند! شاید آن ها فکرش را هم نمی کنند که ما بازنشسته ها روی این حقوق ناچیز حساب باز می کنیم.»

به منظور پیگیری مطالبات این خوانندگان برای پرداخت مابه التفاوت حقوق بازنشستگان، باز هم به سراغ معاون اداری و مالی سازمان تامین اجتماعی رفتیم که از جمله مسئولان همیشه پاسخ گو و خوش روی این مجموعه است . رحیم اردلان ضمن تایید پرداخت نشدن مابه التفاوت یک ماه حقوق بازنشستگان گفت: تفاوت حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی از خرداد به طور کامل پرداخت شده است و بازنشستگان در تیرماه هم تمام حقوق خود را دریافت کرده اند.

در مرداد نیز حقوق مستمری بگیران به طور کامل پرداخت خواهد شد که این روند از بیستم مرداد شروع می شود. وی ادامه داد: اما به دلیل کافی نبودن منابع، یک ماه از مابه التفاوت حقوق بازنشستگان باقی مانده است که این رقم هم به محض آن که پول به دست ما برسد در شهریور پرداخت می شود. وی تاکید کرد: طی امسال دو ماه مابه التفاوت حقوق باقی مانده بود که یک ماه آن پرداخت شد و مابه التفاوت ماه دیگر هم در شهریور پرداخت خواهد شد.

معاون اداری مالی سازمان تامین اجتماعی خاطرنشان کرد: ما هرچه زودتر منابع مان را وصول کنیم، بدهی مستمری بگیران را زودتر پرداخت می کنیم و امیدواریم که قبل از پایان شهریور این رقم برای مخاطبان ما واریز شود. اردلان تاکید کرد: تامین اجتماعی با مشکلات مالی زیادی روبه رو است و متاسفانه کارخانه ها با مشکلات زیادی مواجه هستند و همین موضوع پرداخت مطالبات ما را با مشکل روبه رو کرده است اما این اطمینان را به بازنشستگان می دهیم که همکاران ما با جان ودل کار می کنند تا وصولی ها دریافت شود و بتوانیم به موقع مستمری ها را پرداخت کنیم به ویژه آن که همه باید دست به دست هم بدهیم تا از این شرایط بد گذر کنیم.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.

اخبار مالیاتی اتحادیه

محرمانه بودن اطلاعات مودی به چه ميزان رعايت می‌شود؟

محرمانه بودن اطلاعات مودی به چ...

30 مهر 1397 136
ماده ۲۳۲ قانون مالیاتهای مستقیم - اداره امور...
فرق هيات بند ۳ با هيات بدوی در چيست؟

فرق هيات بند ۳ با هيات بدوی در...

30 مهر 1397 132
هیات‌های موضوع بند ۳ قانون مالیات‌های مستقیم...
شرایط واردکننده جهت عدم شمول پرداخت علی الحساب مالیات

شرایط واردکننده جهت عدم شمول پ...

30 مهر 1397 128
مودی خوش حساب موضوع بند ( ۴ ) نامه شماره ۳۹۵...
دلایل علی الراس شدن مودیان مالیاتی

دلایل علی الراس شدن مودیان مال...

30 مهر 1397 123
۱- ترازنامه و حساب سود و زیان نداشته باشیم۲-...