• 01
  • 02
  • 03

خبر فوری

سی دی آموزشی کولر اسپلیت با همکاری اتحادیه صنایع برودتی، سازمان فنی و حرفه ای تهران و شرکت انعکاس تصویر در محل اتحادیه موجود و ارائه میگردد

دانلود قسمت هایی از این کلیپ آموزشی
درباره اتحادیه
00-4.png
100-2.png
درباره اتحادیه
100-4.png
100-1.png
21.jpg
20.jpg


برنامه آموزشی آموزشگاه اتحادیه

مدرس : مهندس بصره ای

جهت کسب اطلاعات لازم و نحوه ثبت نام کلیک کنید


f.jpg
e.jpg
303030.gif
f.jpg
303030.gif
e.jpg

 

 

با توجه به گزارشات و شکایات متعدد ، تعدادی از اشخاص با سوء استفاده از خلاء موجود ، اقدام به تبلیغات کذب در فضاهای مجازی خصوصاً وب سایت ها و پیک برتر به عنوان نمایندگی می نمایند توضیح اینکه این گونه اشخاص در بسیاری از موارد حتی فاقد پروانه کسب بوده و صلاحیت فنی و اخلاقی آنها مورد تایید اتحادیه صنایع برودتی نیز نمی باشد.خواهشمند است به منظور جلوگیری از سوء استفاده و ضررهای احتمالی صلاحیت واحدهای صنفی از اتحادیه استعلام گردد
خیابان سعدی شمالی ، خیابان شهید برادران قائدی ، نرسیده به چهارراه نورمحمدی ، طبقه اول ، پلاک 212    تلفن  :  77619065
 
 
  نمایندگی رسمی سامسونگ
 
سام سرویس
 
۸۲۵۵
 

نمایندگی رسمی ال جی
 
گلدیران 
 
۸۴۷۳۳

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

آنچه مودیان میبایست در خصوص دستورالعمل صادره  تبصره ماده ۱۰۰ سازمان امور مالیاتی( توافق با اصناف) جهت عملکرد ۹۷ بدانند:


1️با توجه به اینکه صرفا" مودیان گروه سوم (دسته بندی مشاغل موضوع ماده ۲ آیین نامه ماده ۹۵) میتوانند از شریط و تسهیلات تبصره ماده ۱۰۰ ق م م استفاده کنند ،بنابراین در صورتی  که :

 الف) مجموع فروش کالا یا کالا و خدمات( توامان) شما در سال قبل(۹۶) بیش از ده میلیارد ریال( یک میلیارد تومان) بوده است ،نمیتوانید از شرایط تبصره( توافق) استفاده کنید.

ب) در صورتی که شما به کارهای صرفا" خدماتی از قبیل پزشکی،مهندسی، آرایشگری، نمایندگی بیمه و سایر مشاغل مشابه اشتغال داشته اید و جمع درآمد شما در سال قبل(۹۶) بیش  از ۵میلیارد ریال(معادل پانصد میلیون تومان) بوده است، نمیتوانید از شرایط تبصره استفاده نمایید.

ج) در صورتی که شما سال ۹۵ یا ۹۶  در گروه اول یا دوم بوده باشید،نمیتوانید جهت سال ۹۷ از توافق یا همان شرایط تبصره ماده ۱۰۰ استفاده نمایید.

د) در صورتی که شما دارنده کارت بازرگانی،صاحب واحد تولیدی دارای  پروانه بهره برداری،صاحب هتل ۳ ستاره و بالاتر،صاحب بیمارستان،زایشگاه یا کلینیک،صاحب صرافی و در نهایت صاحب یک فروشگاه زنجیره ای هستید، نمیتوانید از شرایط توافق( تبصره ماده ۱۰۰ استفاده نمایید.

و)در صورتی که فروش کالا یا خدمات شما در سال ۹۷ بیش از بیش از ۸،۲۸۰،۰۰۰،۰۰۰ ریال( ۸۲۸ میلیون تومان) بوده است، شما نمیتوانید از شرایط تبصره استفاده نمایید.

ه)در صورتی که شما جهت سال ۹۷ اظهارنامه مالیاتی تسلیم نمایید نمیتوانید از شرایط توافق ( یا همان تبصره) استفاده کنید( چنانچه اشتباها" اظهارنامه پر و ارسال کردید، تا قبل از پایان خرداد ماه میتوانید فرم موضوع دستورالعمل را تکمیل و ارسال کنید.ارسال فرم بعد از پایان خرداد ماه شما را از شرایط تبصره خارج خواهد کرد.

ی) در صورتی که سال ۹۷ اولین سال فعالیت شما بوده است، شما نمیتوانید از شرایط توافق استفاده نمایید.

ط) در صورتی که شرکای شما( واحد شغلی) در سال ۹۷ نسبت به سال قبل(۹۶)، تغییر کرده باشند، شما نمیتوانید از توافق استفاده نمایید.

ظ) در صورتی که شما جهت عملکرد ۹۷ ،متقاضی استفاده از هزینه های پزشکی( موضوع ماده ۱۳۷)،خسارت سیل و زلزله و آتش سوزی( موضوع ماده ۱۶۵) و کمکهای بلاعوض به دولت یا نهادهای ذکر شده در قانون ( موضوع ماده ۱۷۲) هستید، نمیتوانید از شرایط تبصره( توافق) استفاده نمایید.

ک) در صورتی که شما جزو خریداران دریافت کننده سکه از بانک مرکزی در سال ۹۷ بوده اید، نمیتوانید از شرایط تبصره استفاده نمایید.

2️در صورتی که از میزان فروش یا درآمد خدمات خود در سال ۹۷ مطمئن نیستید ولی سایر شرایط دستورالعمل را دارا هستید،بهتر است  از شرایط دستورالعمل تبعیت نمایید.(صرفا" پیشنهاد)

3️با توجه به مقطوع بودن مالیات تعیین شده در اجرای تبصره،  امکان اعتراض به مالیات تعیین شده و تعدیل آن در اجرای مقررات ماده ۲٣٨ق م م  وجود نخواهد داشت.

تماس با ما

خیابان سعدی شمالی ، خیابان شهید برادران قائدی ، نرسیده به چهارراه نورمحمدی ، طبقه اول ، پلاک 212
تلفن:
تلفن 77619065